Älgots cup och 1420fr 2011-05-27 16:16
Preliminär resultatlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2004

   Pl tartnr    Rank Namn                         År  Dst Klubb                               Tid 



H16  (4/4)     Preliminär resultatlista  1 

    1    203         Henning Ottmer                       Tormestorps IF                    41:21 

         201         Harald Ottmer                95      Tormestorps IF                 Ej godk. 
         202         Jonathan Albinsson           96      Tormestorps IF                 Ej godk. 
         238         Joel Einarsson                       Tormestorps IF                 Ej godk. 



H14  (1/1)     Preliminär resultatlista  1 

         204         Wiktor Rydlund               98      Hässleholms OK                 ej start 



H12  (1/1)     Preliminär resultatlista  1 

    1    205         Ludvig Hallabro              00      Hässleholms OK                    53:51 



H10  (4/4)     Preliminär resultatlista  1 

    1    208         Anton Svensson               01      Hässleholms OK                    17:22 
    2    209         Mac Erlandsson                       Hässleholms OK                    18:41 
    3    207         Carl Pernetun                03      Hässleholms OK                    20:51 
    4    206         Ivar Helmersson              03      Hässleholms OK                    21:20 



D16  (5/5)     Preliminär resultatlista  1 

    1    214         Miranda Reimer               95      Tormestorps IF                    41:22 
    2    213         Felicia Feurstein            95      Tormestorps IF                    46:55 
    3    212         Elin Carlsson                96      Tormestorps IF                    53:34 
    4    211         Nelly Carlsson               96      Tormestorps IF                    56:35 

         210         Kajsa Wetterström            95      Tormestorps IF                 ej start 



D14  (5/5)     Preliminär resultatlista  1 

         216         Nellie Henriksson            98      Tormestorps IF                 Ej godk. 
         218         Ebba Söderlund               98      Tormestorps IF                 Ej godk. 
         217         Sara Jönsson                 97      Hässleholms OK                 Ej godk. 
         215         Linnea Gustafsson                    OK Gynge                       Ej godk. 
         237         Astrid Einarsson                     Tormestorps IF                 Ej godk. 



D12  (4/4)     Preliminär resultatlista  1 

         220         Anna Jönsson                 99      Tormestorps IF                 Ej godk. 
         221         Emmy Helmersson              99      Hässleholms OK                 Ej godk. 
         239         Elina Andersson                      OK Tyringe                     Ej godk. 
         219         Emelie Feurstein             99      Tormestorps IF                 ej start 



D10  (3/3)     Preliminär resultatlista  1 

    1    223         Nellie Rydlund               02      Hässleholms OK                    21:24 
    2    224         Petra Eriksson                       OK Gynge                          25:19 

         222         Tilda Henriksson             01      Tormestorps IF                 ej start 



U2  (5/5)      Preliminär resultatlista  1 

    1    225         Ludvig Pernetun              00      Hässleholms OK                    18:34 
    2    227         Alice Nordbjörk              01      Tormestorps IF                    21:26 
    3    236         Oskar Åström                         Hässleholms OK                    27:04 
    4    256         Linnea Sjölander                     OK Gynge                          34:36 

         226         Noah Pernetun                03      Hässleholms OK                 Ej godk. 



U1  (13/13)    Preliminär resultatlista  1 

    1    231         Linnea Rydlund               04      Hässleholms OK                    17:21 
    2    255         Tea Erlandsson                       Hässleholms OK                    17:59 
    3    229         Edvin Sidemyr                        Hässleholms OK                    20:31 
    4    245         Melker Hesselbom-Nilsson             OK Tyringe                        20:57 
    5    250         Emma Eliasson                        OK Tyringe                        22:04 
    6    251         Felicia De Stefano                   OK Tyringe                        22:10 
    7    248         Abbe Nordbjörk                       Tormestorps IF                    24:35 
    8    230         Joel Sidemyr                         Hässleholms OK                    27:04 
    9    249         Alice Andersson                      OK Tyringe                        27:11 
   10    246         Lukas Karlsson                       OK Tyringe                        27:12 
   11    228         Clara Svensson                       Hässleholms OK                    28:38 
   12    244         Felicia Liljenberg                   OK Tyringe                        29:49 
   13    257         Alicia Olsson                        Hässleholms OK                    31:10 



Öppen Motion 3 Preliminär resultatlista  1 

         243         Lena Söderlund                       Tormestorps IF                 Ej godk. 
         252         Razmus Arvidsson                     Hässleholms OK                 Ej godk. 
         254         Åsa Erlandsson                       Hässleholms OK                 Ej godk. 
         268         Victoria Jonsson                     Pan-Kristianstad               Ej godk. 



Öppen Motion 7 Preliminär resultatlista  1 

    1    265         Henrik Eliasson                      Hässleholms OK                    40:53 
    2    262         Tommy Bengtsson                      Hässleholms OK                    50:18 
    3    264         Björn Lövdahl                        Hässleholms OK                  1:05:53 

         242         Sverker Eriksson                     OK Gynge                       Ej godk. 
         258         Britt Åkesson                        Hässleholms OK                 Ej godk. 
         266         Carina Gustavsson                    OK Gynge                       Ej godk. 



Öppen Motion 8 Preliminär resultatlista  1 

    1    267         Harri Karlsson                       Pan-Kristianstad                  29:42 
    2    259         Magnus Larsson                       FK Göingarna                      33:14 
    3    263         Anna Persson                         FK Göingarna                      34:27 
    4    261         Håkan Gunnarsson                     FK Göingarna                      34:31 
    5    269         Robert Wetterlöf                     Pan-Kristianstad                  36:16 
    6    260         Robin Larsson                        FK Göingarna                      38:59 
    7    240         Per-Olof Andersson                   OK Tyringe                        44:40 
    8    253         Carina Rydlund                       Hässleholms OK                    52:24 
    9    247         Stefan Reimer                        Tormestorps IF                    57:01 

         241         Lars Söderlund                       Tormestorps IF                 Ej godk. 



H16 Kort  (2/2 Preliminär resultatlista  1 

    1    232         Daniel Nilsson Kempff        96      Hässleholms OK                    42:24 

         233         Erik Kristiansson            96      Hässleholms OK                 Ej godk. 



H14 Kort  (1/1 Preliminär resultatlista  1 

    1    234         Robin Eek                            Hässleholms OK                  1:04:02 



D12 Kort  (1/1 Preliminär resultatlista  1 

    1    235         Emma Lindqvist               00      Hässleholms OK                    23:30